Kim jesteśmy

Pełna nazwa naszej placówki:
Niepubliczne Przedszkole Minilatki
Akademia Twórczego Rozwoju i Zabawy

Adres naszej strony internetowej to: minilatki.pl

Ciasteczka

Nasza witryna korzysta z ciasteczek. Jeżeli prześlesz do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego, twoja przeglądarka automatycznie zapisze dane, które wpisałeś do rubryk. Dzięki temu podczas pisania następnej wiadomości wpisane informacje będą już dogodnie uzupełnione. Ciasteczka wygasają po roku.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy twoje dane

Wiadomości przesłane do nas za pomocą formularza kontaktowego mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu. Twoje dane oraz wiadomość trafiają wyłącznie do nas i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim.