Rekrutacja

Pobierz kartę zgłoszeniową klikając w ikonę, a następnie uzupełnij i prześlij dokument na adres: biuro@minilatki.pl

  • Rekrutacja do przedszkola odbywa się przez cały rok.

  • Liczy się kolejność zgłoszeń.

  • Pierwszeństwo mają rodzeństwa.

Rekrutacja do przedszkola: Opole

Jeśli szukasz prywatnego przedszkola w Opolu, w którym Twoje dziecko będzie miało najlepsze warunki do rozwoju i nauki, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nasza placówka oferuje całoroczną opiekę dla dzieci w wieku 3-6 lat, a rekrutacja odbywa się przez cały rok.

Należy wspomnieć, że przy jej procesie istotna jest kolejność zgłoszeń, poza tym rodzeństwa mają pierwszeństwo przy przyjęciu. Troszczymy się o to, by tworzyć rodzinne środowisko, w którym maluszki czują się komfortowo.

Aby zgłosić swoje dziecko do nas, wystarczy, że  wypełnisz krótką kartę zgłoszeniową, którą tutaj pobierzesz. Znajdują się w niej miejsca na podstawowe dane osobowe dziecka oraz rodziców. Określisz tu także poziom zaradności Twojej pociechy, abyśmy mogli lepiej dostosować program edukacyjny do jej potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz przyjazne i bezpieczne środowisko przedszkolne stworzą doskonałą przestrzeń dla rozwoju Twojego dziecka. Działamy w przestronnych salach, które sprzyjają aktywności, kreatywności i zdobywaniu nowych umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej przedszkolnej rodziny. Daj swojemu dziecku najlepszy start w edukacji i zapewnij mu pełen radości oraz wsparcia czas spędzony w placówce położonej w zacisznej dzielnicy Opola – Grudzicach. Rekrutacja trwa, a my czekamy na Ciebie i Twoje dziecko!